5 Adet Susuz Motor Temizleme Spreyi

%33 İNDİRİM
1275,00 TL

850,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

MOTOR TEMİZLEME SIVISI 500 ML

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirleri temizlemek için binek araç, motosiklet, çim biçme makinası vb tüm motor tipleri için uygundur.

Yıkama gerektirmeyen motor temizleyicidir.

ÖZELLİKLERİ

Motor aksamında bulunan hiçbir parçaya zarar vermez temizleme işlemine ek olarak parlak bir görünüm kazandırır ve motor yüzeyinde koruma sağlar hızlı ve kolay temizlik sağlar. Üstün içeriği sayesinde motor yüzeyindeki yağ, gres, ve inatçı kirleri hızla ve kolay bir biçimde temizler

Çevre dostudur, çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gazlar içerir ulaşılması zor noktalara rahatlıkla ulaşır kolayca nüfus eder ve temizler elektronik devrelere kauçuk plastik ve boyalı yüzeylere zarar vermez silikon içermez Turunç gül esansı içerir.

KULLANIM ŞEKLİ

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın spreyi uygulanacak yüzeye 20 cm mesafeden sıkın ürünü kirli yüzeylerin üzerine sıkarak nüfus etmesini yağ ve gres gibi kirlerin akmasını bekleyin çok kirli ve yağlı alanlarda işlem birkaç kez tekrarlanabilir. Kirler yüzeyden aktıktan sonra motoru su ile yıkayabilir. Ya da kuru ve temiz bir bezle silerek temiz ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Motoru su ile yıkamayı tercih ederseniz. Hemen akabinde basınçlı hava kullanarak kurutma işlemi yapmanızı öneririz. Her iki uygulama şeklinde de dikkat edilmesi gereken konu uygulama alanındaki ürün kalıntılarının giderilmesidir.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(