Motor Temizleyici 10 sonuç bulundu

SUSUZ MOTOR TEMİZLEYİCİ 500 ML

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirleri temizlemek için binek araç, motosiklet, çim biçme makinası vb tüm motor tipleri için uygundur.

Yıkama gerektirmeyen motor temizleyicidir.

ÖZELLİKLERİ

Motor aksamında bulunan hiçbir parçaya zarar vermez temizleme işlemine ek olarak parlak bir görünüm kazandırır ve motor yüzeyinde koruma sağlar hızlı ve kolay temizlik sağlar. Üstün içeriği sayesinde motor yüzeyindeki yağ, gres, ve inatçı kirleri hızla ve kolay bir biçimde temizler

Çevre dostudur, çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gazlar içerir ulaşılması zor noktalara rahatlıkla ulaşır kolayca nüfus eder ve temizler elektronik devrelere kauçuk plastik ve boyalı yüzeylere zarar vermez silikon içermez Turunç gül esansı içerir.

KULLANIM ŞEKLİ

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın spreyi uygulanacak yüzeye 20 cm mesafeden sıkın ürünü kirli yüzeylerin üzerine sıkarak nüfus etmesini yağ ve gres gibi kirlerin akmasını bekleyin çok kirli ve yağlı alanlarda işlem birkaç kez tekrarlanabilir. Kirler yüzeyden aktıktan sonra motoru su ile yıkayabilir. Ya da kuru ve temiz bir bezle silerek temiz ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Motoru su ile yıkamayı tercih ederseniz. Hemen akabinde basınçlı hava kullanarak kurutma işlemi yapmanızı öneririz. Her iki uygulama şeklinde de dikkat edilmesi gereken konu uygulama alanındaki ürün kalıntılarının giderilmesidir.

Oto55 Araç Motor Temizleyici 

 

Kullanıldığı Bölgelerde Etkin Temizlik Sağlar;

Zemin temizliği, ocak fırın aspilatör temizliği Cnc torna tezgah temizliğinde yanık, yağ ve kalıplaşmış yağların temizliğinde kullanılabilinir.

Aracın motor aksamına, plastik aksamına zarar vermeden, yağı kiri temizler.

Ayrıca özel bileşenleri sayesinde aracın metal yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturur.

kesinlikle yanıcı değildir.

Uygulamada çok yüksek performans gösterir.

Ürün Yüksek Kaliteli PE (Polieliten) bidon içindedir.

 

Kullanım:

Otomobilin motoru başta olmak üzere tüm mekanik ve motor aksamlar üzerinde bulunan yağ ve inatçı kirlerin temizliğinde kullanılan özel bir üründür.

En zor bölgelere rahatlıkla ulaşır, kolayca nüfuz eder ve temizler. 

Araç motor blokları ve aksesuarlarında birikmiş yağ ve kirleri temizlemek amacıyla üretilmiştir. Motor temizleyiciyi uygulanacak bölgeye sıkılır.

Bir süre nüfuz etmesini beklenir

Durulanır veya Temiz bir ıslak bez ile silinir.

Sıcak su ile yapılan uygulamalarda performans artar.

 

Ambalaj Şekli

1000 ml : Direk Kullanım.

5000 ml : 1/3 ' e kadar seyreltilir.

20 kg     : 1/3 ' e kadar seyreltilir.