3 Adet Çok Amaçlı Temizleme Köpüğü 500 ml+Detay Fırçası

3 Adet Çok Amaçlı Temizleme Köpüğü 500 ml+Detay Fırçası

%33 İNDİRİM
900,00 TL

600,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo
Çok Amaçlı Temizleme Köpüğü

Arabada, evde, ofiste, teknede, her türlü alanda, kumaşlarda, halılarda, plastik ve lastik yüzeylerde kullanılır.

Kir, koku ve lekeleri giderir.
Arabanın içinde, tavanında, koltuklarında ve halılarında, plastik aksamlarındaki temizlikte idealdir. 


Kullanım Şekli: 

Kutuyu kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Yüzeye eşit bir miktarda püskürtünüz daha sonra temiz ve nemli bir bezle siliniz. Dokuma tekstil ürünlerinde ürünü yüzeye iyice yediriniz yedirdikten sonra etki etmesini bekleyiniz, daha sonra fırçayla veya elektrik süpürgesiyle temizleyiniz. Kullanmadan önce kumaşa uygunluğunu test ediniz. Hassas yüzeyler üzerine doğrudan püskürtmeyiniz, temiz bir bez üzerine püskürtünüz ve temizlenecek yüzeyleri siliniz. Sıcak yüzeyler üzerinde veya doğrudan güneş ışığı altında kullanmayınız.

Dikkat! Kilit altında ve ağzı sıkıca kapalı saklayınız. Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk. yıkayınız. Aşırı soluna maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusturmaya çalışmayın, derhal sağlık personeline bilgi veriniz. Detaylı bilgi için MSDS bakınız.


Detay Temizlik Fırçası 17 cm 

Temizlik bezinin ulaşması zor alanların temizlenmesinde kullanılan bir üründür.


Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(