Araba Pasta&Cila Boya Koruma Set Bez Hediyeli

C100 Pasta&Cila 200 ml W435 Boya Koruma 200 ml 50x70 Mikrofiber Bez Hediyeli

%33 İNDİRİM
825,00 TL

550,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

C100 Pasta Cila 200 ml W435 Boya Koruma 200 ml 40X60 Dikişsiz Cila Bezi Hediyeli


C 100 süper kalın çizik giderici pasta 200 ml

 

Ürünü kullanmadan önce ambalaj üzerindeki bilgileri okuyunuz. Yüksek performanslı kalın çizik giderici pasta özel olarak 1000 kum zımpara çiziklerine kadar etkili olabilmesi için formüle edilmiştir.

Hızlı, agresif ve aşındırıcı  bir üründür işlem sonrası parlak bir yüzeyi garanti eder.

 en iyi uygulama sıcaklığı +5c derece  +30c derece aralığındadır uygulanacak yüzeyler toz, yağ, reçine, demir tozu, gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır. Bu uygulama için yüzey temizleme kili ile en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Yüzeyin üzerindeki çizik durumuna göre yün pet veya sert pasta süngeri ile polisaj makinası kullanılarak uygulanmalıdır. Az miktarda ürün ped üzerine sıkılmalıdır. Uygulama kısım kısım yapılmalıdır.

Çizikler temizlenen kadar eşit ve hafif baskı yapılarak uygulanmalıdır. Ambalajları kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşabileceği ortamlarda bulundurmayınız. Su kanallarına boşaltmayınız.  

Göz ile temasından kaçınız gıda maddelerine temas ettirmeyiniz yanlış ve hatalı kullanımlardan doğabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir.W 435 elle(hızlı)  bitirici cila (boya koruma) 200 ml

 

Ürünü kullanmadan önce ambalaj üzerindeki bilgileri okuyunuz. Yüksek performanslı hızlı bitirici cila. Özel olarak yüksek parlaklık ve uzun süreli koruma için formüle edilmiş bir üründür. Kalıcı, parlak ve dayanıklı bir üründür.

İşlem sonrası göz alıcı parlaklıkta bir görüntüyü garanti eder. En iyi uygulama sıcaklığı +5c derece  +30c derece aralığındadır. Uygulanacak yüzeyler oto55 pastalar ile cila yapmaya hazır hale getirilmelidir.  

Uygulama alanı durumuna göre yumuşak cila süngeri ile uygulanmalıdır. Az miktarda ürün sünger üzerine sıkılmalıdır. Uygulama kısım kısım yapılmalıdır. İstenilen parlaklık elde edilene kadar eşit ve hafif baskı yapılarak uygulanmalıdır.

Ambalajları kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşabileceği ortamlarda bulundurmayınız. Su kanallarına boşaltmayınız.  

Göz ile temasından kaçınız gıda maddelerine temas ettirmeyiniz yanlış ve hatalı kullanımlardan doğabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir.


Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(