Halı Leke Çıkarıcı 5 Kg

Halı Leke Çıkarıcı 5 Kg

%33 İNDİRİM
675,00 TL

450,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

Profesyonel  Oto55  Power  Leke Çözücü


Makine halısı, yün halı vb. tüm lekeli halılarda kullanabilirsiniz. Halıya hiçbir şekilde zarar vermez ve kalıntı bırakmaz. Özellikle yoğun lekeler çay  lekesi, şarap lekesi,oje lekesi, ayak izi   lekesi,yapışkan vb.tüm lekelerde etkilidir. Çok amaçlı kullanım alanı içeriği ve kolay püskürtme yöntemi sayesinde tüm halı yıkama firmalarının en çok tercih ettiği  OTO55  leke çözücü tüm lekeli halılarda temizlik için çok iadeal bir üründür. İçeriğindeki özel nanyonikler sayesinde püskürtülen yüzeyde kirin tutunmasını önler kolayca temizlik sağlar.

Battaniye ve yorgan lekelerinde de etkilidir. Lekeli bölgeye püskürtün ve makinede direkt yıkayın kullanım alanları oldukça geniştir.


KULLANIMI

Lekenin üzerine püskürtün birkaç dakika bekledikten sonra halı yıkama işlemine başlayabilirsiniz. Yıkama sonrası fark edilen lekelerde lekeli bölgeye püskürtün  ve bez veya fırça yardımıyla silin lekenın temizlendiğini göreceksiniz. Yer yıkamaları için lekeli bölgeye püskürterek veya lekeli yüzey büyük ise 3 litre suya 1 litre sökücü oto55 leke çıkarıcı ilave edin lekeli bölgeyi ıslayın birkaç dakika bekledikten sonra ovalama yapabilirsiniz. Tüm lekelerin zahmetsizce temizlendiğini göreceksiniz. Otomatik makinelerde kullanım maliyeti az ve etkisi yüksektir  100 litre su tankına 2 litre halı şampuanı 1 litre leke sökücü oto55 kullanırsanız zahmetsizce tek seferde halıdan lekelerin atıldığını görürsünüz. Oto55 halı şampuanı  ve leke çözücü kullandığınızda başka bir ürün kullanmayın.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(