Oto Yıkama Peluşu

Oto Yıkama Peluşu

%33 İNDİRİM
300,00 TL

200,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo
Oto yıkama eldiveni tavsiye ediyoruz. Otomobil yatırımınızı korumanın en iyi yolu boya yüzeylerinin ilk günkü canlılık ve parlaklığını kaybetmemesidir. Bunun için de boya koruma ve boya parlatma sistemleri uygulanmalıdır. Bunlar kadar önemli bir diğer konu ise oto yıkamadır. Eğer oto yıkama işlemini doğru yapmıyor veya yaptırmıyorsanız boya yüzeyi her yıkama sonrası eskimektedir! Oto yıkama eldiveni tavsiye etmemizin sebebi budur! Fırça ile yıkama, basınçlı su ile temizlik, uygun olmayan eldiven kullanımı gibi etkenler araç boyasının düşmanıdır! Bu yazıda Oto yıkama eldiveni tavsiye, mikrofiber araba yıkama eldiveni, peluş araba yıkama eldiveni, yün araba yıkama eldiveni nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir okuyabilirsiniz.

Oto yıkama eldiveni tavsiye
Boya çiziklerini önlemek için en iyi araç yıkama eldiveni hangisidir? İnsanlar, Pazar sabahı, kovaları ve süngeriyle garaj yollarında gururlarını ve sevinçlerini gözetmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını düşünüyorlar. Oysa çok önemli bir detayı atlıyorlar. Araba yıkama süngeri tercihleri hatalı olduğunda boya yüzeylerini mahvedebilirler!

Oto yıkaması bir sanattır. Bu sanatı icra ederken hangi malzemeyi seçeceğiniz sanatınızın değerini ortaya koyuyor.

Araba yıkama süngeri
Araba temizleme süngeri özel mikrofiber değilse boya yüzeyinize büyük zararlar verebilir. Milyonlarca insan bu güne kadar sünger kullanarak arabalarını yıkıyor! Oysa çok daha iyi yöntemler ve malzemeler var, farkında mısınız?

Aracınızı sünger ile yıkamaya başladığınızda boya yüzeyindeki toz, kir ve zerrecikler sünger ile boya yüzeyine bastırılarak çizmeye başlar. Çünkü araba yıkama süngeri arabanın boyası üzerine sürüklediğinizde bu kum ve kir parçacıkları süngerin yüzü ile otomobillerin boyası arasında sıkışıp kalır. Dolayısıyla boya üzerinde sizin el hareketinizle paralel biçimde dairesel çizikler oluşturur. Bu çizikleri ilk yıkamalarda göremeyebilirsiniz. Zamanla güneş ışığı altında gözünüzden kaçmayacak hale elçeğinden emin olabilirsiniz.

Süngeri boya boyunca silerken, keskin taneli parçacıkları boyanın üzerinden doğrudan silerek ince bir çizgi çizik bırakarak silersiniz. Bu küçük çizikler parlak ışıkta çok belirgindir, çünkü ışığı yakalarlar ve bu, boyayı derin parlaklık ve zengin renkten mahrum bırakan korkunç girdap izlerini verir ve arabanızın görünüşünü mahveder.

Hatalı bir araba temizleme süngeri arabanızı zımpara kağıdı ile ovalamak gibi etki gösterebilir. Sıfır su zımparası!!

Araba yıkama eldiveni tavsiye
Düz yüzdeki kum parçacıklarını yakalayan sünger problemini aşmak için oto yıkama eldivenleri geliştirilmiştir. Parmaklarınızı bir araba yıkama eldiveni boyunca geçirirseniz, derin hav olduğunu ve tipik sünger gibi düz bir yüz olmadığını görebilirsiniz. Oto yıkama eldiveni, araç yüzeyindeki kir parçacıklarının üzerine yerleştirildiğinde, kum parçacıkları eldiven lifleri içine emilir. Boyadan güvenli bir şekilde uzağa çekilir, böylece boyayı çizme olasılığı araba yıkama süngerine göre daha düşüktür.

Araç yıkama eldiveni tavsiye etmemizin bir nedeni daha var. Birçok araba yıkama eldiveni, aynı zamanda, bir süngerin aksine, düşme ihtimalinin düşük olduğu anlamına gelen kaymaz bir elastik kol manşetine sahip olmasıdır. Araba yıkama eldiveninin bir başka yararı da kolayca yıkanabilmeleri ve parlak renklerin, içinde gizlenmiş pis kirleticileri bulmak için incelemeyi oldukça kolaylaştırmasıdır.

Arabanızın güvenli bir şekilde yıkanmasını sağlamak için oto yıkama eldivenleri daha iyi bir araçtır. O halde oto yıkama eldivenlerinin çeşitleri nelerdir ve en iyi araç yıkama eldiveni hangi türdür inceleyelim.

Mikrofiber araba yıkama eldiveni
mikrofiber yıkama eldiveni, detaylandırma topluluğundaki çoğu kişi tarafından oldukça iyi bilinmektedir. Car care ve oto detailing istasyonlarında mikrofiber araba yıkama eldiveni çeşitleri kullanılıyor.

Normalde, birbirine kenetlenmiş çok daha küçük iplikçiklerden oluşan uzun mikrofiber iplikçiklerine (Mikrofiber, araba temizliği konusunda her zaman iyidir) sahiptir. Bu özel yıkama eldiveni tipinin temiz tutulması nispeten kolaydır ve oldukça uzun ömürlüdür.Mikrofiber araba yıkama eldiveni

Kir, mikrofiber araç yıkama eldiveninden kolayca çıkar. Çünkü yün eldiveni ile karşılaştırıldığında tüm yıkama eldiveni etrafında daha az lif vardır. Mikrofiber araç yıkama eldiveni kabarık yıkama eldiveni ile karşılaştırıldığında normalde kir çıkarmada daha agresif olduklarından boyaya yapışmış kirleri çıkarmak için mükemmeldir.

Birinci sınıf mikrofiber yıkama, her yıkamada çiziksiz bir parlaklık elde etmek için aşındırıcı kiri boyadan uzaklaştırıp hafifçe kaldırır. Klasik mikrofiber eldiveni veya herhangi bir araba yıkamada daha fazla çok yönlülük sağlamak için çoklu fırçalama yüzeylerini harmanlayan yeni tasarlanmış kombinasyon eldivenleri deneyin.

Mikrofiber oto yıkama eldiveni yün eldiveni ile karşılaştırıldığında daha az sabun, deterjan tutma özelliğine sahiptir.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(