F475 Hare Giderici 1000 ml

F475 Hare Giderici 1000 ml

%33 İNDİRİM
1125,00 TL

750,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

F 475 hare giderici 1000 ml

Ürünü kullanmadan önce ambalaj üzerindeki bilgileri okuyunuz. Yüksek performanslı hare giderici cila. Özel olarak yüzeydeki çok ince çizikleri ve harelerin giderilmesi için formüle edilmiştir. Hızlı. Hafif aşındırıcı ve parlatıcı bir üründür. İşlem sonrası parlak bir yüzey garanti eder.

En iyi uygulama sıcaklığı +5c derece  +30c derece aralığındadır uygulanacak yüzeyler toz, yağ, reçine, demir tozu, gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır. Bu uygulama için yüzey temizleme kili ile en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Yüzeyin üzerindeki çizik ve hare durumuna göre orta sert veya orta pasta süngeri ile polisaj makinası kullanılarak uygulanmalıdır. Az miktarda ürün ped üzerine sıkılmalıdır. Uygulama kısım kısım yapılmalıdır.

Hareler yok olana kadar eşit ve hafif baskı yapılarak uygulanmalıdır. Ambalajları kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşabileceği ortamlarda bulundurmayınız. Su kanallarına boşaltmayınız.  

Göz ile temasından kaçınız gıda maddelerine temas ettirmeyiniz yanlış ve hatalı kullanımlardan doğabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(