C400 çizik giderici pasta 1000 ml

C400 çizik giderici pasta 1000 ml

%33 İNDİRİM
1500,00 TL

1000,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

C 400 çizik giderici pasta 1000 ml 

Ürünü kullanmadan önce ambalaj üzerindeki bilgileri okuyunuz. Yüksek performanslı çizik giderici pasta. Özel olarak 2000 kum zımpara çiziklerine kadar etkili olabilmesi için formüle edilmiştir. Hızlı, agresif ve aşındırıcı bir üründür. İşlem sonrası parlak bir yüzeyi garanti eder.

  en iyi uygulama sıcaklığı +5c derece  +30c derece aralığındadır uygulanacak yüzeyler toz, yağ, reçine, demir tozu, gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır. Bu uygulama için yüzey temizleme kili ile en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Yüzeyin üzerindeki çizik durumuna göre sert veya orta sert pasta süngeri ile polisaj makinası kullanılarak uygulanmalıdır. Az miktarda ürün ped üzerine sıkılmalıdır. Uygulama kısım kısım yapılmalıdır.

Çizikler temizlenene kadar eşit ve hafif baskı yapılarak uygulanmalıdır. Ambalajları kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz. Çocukların ulaşabileceği ortamlarda bulundurmayınız. Su kanallarına boşaltmayınız.  

Göz ile temasından kaçınız gıda maddelerine temas ettirmeyiniz yanlış ve hatalı kullanımlardan doğabilecek zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(