Far Temizleme Sıvısı 1200 ML

Far Temizleme Sıvısı 1200 ML

%33 İNDİRİM
450,00 TL

300,00 TL

400,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

%100 Memnuniyet

Saat 17:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo

FAR TEMİZLEME SETİ

 

Araçların farlar görüş açısından ve gerekli aydınlatmayı sağlaması açısından en önemli olmazsa olmaz bir temizliktir. Gece görüşünü ve gerekli aydınlatmayı alabilmemiz için farların şeffaf ve görünür halde olması gerekmektedir. Farların kirli veya matlaşmış olması aydınlatma performansını düşürmesi sebebiyle görüş aydınlığı açısından çok önemlidir. Farlarınızın parlak ve şeffaf olması çok önemlidir. Belirli zamanla dış etkenlerden dolayı farların üzerinde oluşan buğulanma ve far yüzeyindeki pürüzlük zamanla gerekli aydınlığı almamızı önlemektedir. Oto 55 Far temizleme seti sayesinde eskimiş yıpranmış araç farlarını ilk günkü gibi berrak ve şeffaf hale getirmenize yardımcı olur.

 

Far temizleme seti profesyonel kullanım gerektirir mi?

 

Profesyonel kullanım gerektirmez kullanım talimatlarına uygun kullanıldığı takdirde etkili kesin sonucu alırsınız. İçerisinde bulunan demirbaş olarak ısıtıcı ve hunileri ergonomik kullanımı ile sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

 

Far temizleme etkileri?

 

Eskimiş ve yıpranmış araç far ve stop lambalarında kullanıma uygundur. İlk günkü berrak ve şeffaflık sağlamaya yardımcı üründür.

 

Far temizleme seti paket içeriğinde neler vardır?

 

1000 ml solüsyon vardır. (Yaklaşık 30-35 araç farı parlatır.)

3 adet pürüzlerden kurtulabilmeniz için uygun zımpara mevcuttur.

1 adet mikro fiber bez bulunur.

2 adet ısıtıcı hunisi normal makinanın üzerine 1 adet huni yeterlidir. 1 adette yanına yedek olarak gönderilmektedir.

1 adet ısıtıcı buhar yapıcı cihazı

1 çift kullanım için eldiven

İçerisinde kullanım talimatı mevcuttur.

 

Far temizleme ilacı?

 

Solüsyon içeriğindeki çatlak giderme ve dolgu özelliği ile far yüzeyindeki kılcal ve çatlakları doldurma ve uzun süre yüzeyini koruma etkisi sağlar (farlardaki solma farların çizilmesi ve dış güneş ışığından solması sebebiyle oluşan yıpranmayı onarır)

 

Far temizleme nasıl yapılır?

 

Farlarınıza ıslaklık sağlayarak eskimiş farklarınızın veya stoplarınızı zımparayla yüzeyini pürüzlü hale getirmeniz gerekmektedir. (Zımpara işlemi çok önemlidir. Ne kadar pürüz ve düzgün zımpara yapmanız farlarınızın solüsyonun kapatmasına yardımcı olur. Zımparalama işlemi bitmesinin ardından farları kurumaya bırakalım ve nemli bir şekilde kalmaması gerekir bez ile iyice kurulayınız. Oto55 Isıtıcı içerisine 20 ml yani yarım çay bardağı solüsyon ilave edilir. Pakette bulunan plastik huniyi ısıtıcı başlığına takınız. Isıtıcı elektrik kablosunu prize takınız. Isıtıcı düğmesini on tuşuna basınız. Ardından zımpara işlemi gerçekleştirdiğimiz farlarınıza değmeyecek şekilde yaklaşık yarım cm veya 1 cm mesafede yaklaştırıp huni ucundan buhar çıkacaktır. Buharı farlarınıza temizleme durumuna göre yavaş yavaş buharın farınıza nüfus etmesini sağlayınız. Çalışma prensibi pürüz sağladığınız alana solüsyonun buharı ile çatlak ve pürüzlerin içerisine nüfus etmesini sağlar bir nevi macun görevi görür ve farlarınızın ilk günkü görünümüne kazandırır.

 

Far temizleme sıvısı?

 

Özel far temizleme solüsyonu çatlak buhar ile far yüzeyindeki pürüzlü çatlakları doldurmaya yardımcı bir üründür.

 

Far temizleme fiyatı?

 

Setimizin içerisinde gönderdiğimiz sarf malzeme ve ısıtıcı piyasa şartlarına göre oldukça kaliteli malzemeden üretilmiştir. Uzun süreli kullanım amacı ile ısıtıcı ve 1. Sınıf plastikten üretilmiştir. Ayrıca kullanılan kablo metrajı 2 metredir. Ve voltaj düşüklüklerine ve gerekli akımı kaldıracak kablodan oluşmaktadır.

 

Far temizleme solüsyonu?

 

Solüsyon buhar sayesinde çatlak ve pürüzleri yok eder.

 

Far Temizleme Kullanımı?

 

Kullanma talimatlarına uygun kullanınız ve çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.

Solüsyonun kapağı kapalı serin yerde muhafaza ediniz.

Bu ürüne daha önce hiç yorum yapılmamış :(