Koku Giderici 21 sonuç bulundu

Oto55 Hava Şartlandırıcılar (Sigara ve Kötü Kokularda Etkili Çözüm !!!)

Evinizin Her Köşesini, Ofisinizi, Yaşanan Tüm Mekânları, Hoş Ve Kalıcı Parfümü İle Daha Keyifli Bir Hale Getirir. Eşsiz koku çeşitleri ile yaşadığınız ortamın havasını Oto55 ile değiştirin. 

Oto55 geniş ürün yelpazesi ile sizlere özel ve kalıcı parfümlerini sunar.

Oto55’ nin Sigara ve kötü kokulara karşı savaşan teknolojisi sayesinde kötü kokuların yok edilmesine yardımcı olur ve geride bıraktığı birbirinden hoş koku çeşitleriyle ortam havasını değiştirir!

Püskürtme mekanizması ve etkili parfümleriyle çok amaçlı kullanım sağlar.

Oto55 Sprey özel parfümleri sayesinde çarşaf, perde ve diğer kumaş yüzeylerde de kolayca ve güvenle uygulanır, mis gibi kokmasını sağlar.

Oto55 Hava Şartlandırıcı Nedir?

Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip bu ürün, geliştirilmiş formülündeki mikrobiyolojik etkinlik sağlaması nedeni ile Hava Şartlandırıcı olarak adlandırılmaktadır. Klasik oda spreyleri havada asılı duran kötü koku bakterileri ile birlikte ortamı kokulandırırken, Hava Şartlandırıcı bakterileri etkisiz hale getirerek sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturuyor. Uzun süreli anti-bakteriyel etki sağlarken, yaşanan tüm mekanları temiz ve hijyenik bir havaya kavuşturuyor.

Oto55 Hava Şartlandırıcı üç etkili sistemi ile ortamda bulunan kötü kokuyu ve gözle görünemeyen bakterileri yok ederken, yaşadığınız mekâna ferah ve hoş bir koku bırakıyor. 7 farklı kokusuyla bulunduğunuz ortamın havasını tazeleyerek, doğanın gizli ferahlığını keşfedebilirsiniz

Nerelerde Kullanılır?

Oto55 Hava Şartlandırıcı ürün grubu yaşanan tüm mekanlarda; tüm klimaların dezenfektasyonun da, halı, perde, yatak örtüsü, çamaşır, kumaş gibi yüzeylerde, evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda, otomobillerde, sulu sistem elektrik süpürgelerinde, zararlı bakterilerden uzak, hoş kokulu bir ortam yaratarak, sizlere tertemiz ve hijyenik bir mekan sunuyor.

Ürünlerin içeriğinde renk yoktur doğal esans renkleri mevcuttur kullanıldığı hiçbir tekstilde leke bırakmaz.