Torpido Deri Bakım Sütü 12 sonuç bulundu

Oto55 Torpido Parlatıcı

Oto55 Pratik bakım aracın renkleri solan, matlaşan ve eski görünümüne neden olan iç ve dış tüm plastik aksamları canlandırmak, ilk günkü görünüme kavuşturmak ve uzun süreli korumasını sağlamak için ideal bir bakım ve koruma ürünüdür. Basit uygulaması sayesinde iz bırakmadan ve hızlı bir şekilde göz alıcı yüzeyler sağlar.


Ürün Açıklaması:

Yüksek kalite standartlarında Türkiye'de üretilmiştir.

Arabanızın torpidosunu güneşten ve soğuktan çatlamasını engeller korur parlatır.

Torpido tampon vinil plastikleri koruyup yeniler.

Yüksek performanslı özel formülü ile eskime ve çatlamaları önler.

Araçların torpido aksamı ve deri yüzeyleri için özel olarak formüle edilmiş bakım ürünüdür.

Araçların torpido, plastik aksam, deri ve vinil yüzeylerinde parlaklık, özellikle deri yüzeyin doğal görünümünün ve yumuşaklığın korunmasını sağlar.

Antistatik özelliği sayesinde toz tutmaz.

Sürülen yüzeyde çatlamayı önler.


Uygulama:

Ürünü direk plastik aksama püskürtmeyiniz. (uzun süre güneş ışığına maruz kalmış olabilir)kesin ve sorunsuz sonuç için temiz ve kuru bir bez üzerine ürünü püskürtünuygulanacak bölgeye dairesel yayınız.

Uzun süren parlaklık ve antistatik etkisi sayesinde toz tutmaz.


ÖNEMLİ NOT:DİREK GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMIŞ ARABALARDA UYGULAMA YAPMAYINIZ . CAM, BOYA, KUMAŞ, RAGYO, NAVİGASYON EKRANI, DİREKSİYON SİMİDİ PEDALLAR VE VİTES, BİSİKLET VEYA MOTORSİKLET KOLTUKLARI ÜZERİNDE KAYMA TEHLİKESİ OLDUĞUNDAN UYGULAMAYIN, HAVA YASTIKLARININ ÇEVRESİNDE UYGULARKEN, OTOMOBİL ÜRETİCİSİNİN TALİMATLARINA UYUNUZ. SICAK YÜZEYLERDE KULLANMAYIN. DONMAYA KARŞI KORUYUN.


Ambalaj Şekli

1000 ml : Direk Kullanım.

5000 ml : Direk Kullanım.

20 Kg : Direk Kullanım.